Zavřít
01 / 11

BELTISSIMO

Po - Ne 10.00 - 20.00

+420 737 243 540

V buticích Beltissimo stále rozšiřujeme nabídku pánské i dámské kolekce a přinášíme Vám ty nejzajímavější a nejkvalitnější kousky s puncem (nejen) “made in Italy’“ od značek jako například Emporio Armani, Koil, Moreschi, Doucal’s, Fratelli Rossetti, Love Moschino,Pollini, Pura López nebo Lerre.

Vedle již zavedených a úspěšných značek pánské a dámské obuvi a doplňků, jako jsou Longchamp, Lauren Ralph Lauren, HUGO a obuvi pod vlastním brandem BELTISSIMO, jsme v letošním roce přinesli další atraktivní jména, mezi jinými anglickou značku Ted Baker, světové návrhářské jméno Karl Lagerfeld, německou kvalitu JOOP! či nové dostupné brandy jako Carmens, Frau a Duca del Cosma.

Výrazně posilujeme naši nabídku v oblasti kabelek a tašek, podařilo se nám domluvit exkluzivní spolupráci s Marc Jacobs a pány jistě potěší kvalitní kožené tašky JOOP!.

Naším cílem je nabízet ve všech buticích BELTISSIMO takový sortiment, který bude odpovídat rozdílným požadavkům klientů jednotlivých obchodů a zároveň si udržet punc kvality, luxusu a jedinečnosti, při zachování cenové dostupnosti a každodenního využití zakoupených kousků.

Jednoduše řečeno, v BELTISSIMO najdete vše podstatné pro každodenní nošení, do kanceláře, na večer i volný čas a již nemusíte hledat jinde!