Zavřít
01 / 06

JITKA KLETT

Po - Ne 10.00 - 20.00

+420 723 983 495

Je určený ženám, které vyhledávají jedinečný originální styl, eleganci, ženskost a komfort v kvalitním vypracování. Naší zákazníci si u nás mohou zakoupit exkluzivní limitované kolekce oděvů a doplňků z kolekcí RTW s vlastním autorským potiskem módní značky Jitka Klett.

Jitka Klett Pop-up store je otevřený denně od 10.00 do 20.00 hodin, kde pro Vás pravidelně připravujeme speciální akce na vybrané produkty jen v tomto butiku.

JITKA KLETT Fashion Design  |  since 1994

 

Evropská autorská módní značka Jitka Klett má 23 roční tradici. V současnosti vyrábí a pravidelně představuje 2 krát ročně nové kolekce linie ready to wear a linie exkluzivních večerních šat. Charakteristickými prvky práce Jitky Klett je kladení důrazu na eleganci a ženskost do svých kolekcí, naším stylem oslovujeme věkovou kategorii od 20 let a výše.

Módní značka Jitka Klett vytváří vlastní autorské dezény látek v limitovaném množství, inspirované uměním, modely jsou tvořeny z látek, komponentů a výšivek z nejvyšší kvality ze všech koutů světa, které jsou přímo vytvářené exkluzivně pro Jitku Klett. Návrhářka je velmi známá svým výrazným podpisem propracovanosti a kvality.

Módní značka Jitka Klett Fashion Design pravidelně představuje své kolekce na individuálních autorských módních přehlídkách a hlavních týdnech módy po celém světě (Paříž, Londýn, New York, Praha, Dubaj, Abu Dhabi, Bejrút, Harbin, Káhira, Moskva, Delhi a jiné)

Pod módní značku Jitka Klett Fashion Design také spadají dva módní salóny, jeden v Praze a druhý v Košicích. Oba se nacházejí v exkluzivních prostorách historických budov v centru. Mimo oděvů dnes pod značkou Jitka Klett najdete také limitovanou kolekci módních doplňků, kabelek, bot a také vlastní parfém. Vše najdete ve Slovanském domě Pop-up storu.