Zavřít
01 / 02

LIME CONCEPT STORE

Po - Ne 10.00 - 20.00

+420 725 961 476

Multibrandová prodejna v centru Prahy s výběrem prestižních značek nabízí příjemné prostředí a skvělý zákaznický servis.

Značky, které zde naleznete:

Pennyblack: Italská značka patřící do skupiny Max Mara Group. Kolekce jsou zaměřené na sofistikované ženy, které hledají snadno nositelné oděvy a doplňky na různé příležitosti, vysoce kvalitní materiály s precizním zpracováním za příjemnou cenou.

Iceplay: Svěží, nová linie italské ikonické značky Iceberg nabízí jednoduché modely plné hravých barev, potisků a detailů. Dámská i pánská kolekce je určena sebevědomým energickým zákazníkům, kteří se nebojí být odvážní, nejdou s davem, chtějí se odlišovat.

„Iceplay je sportovní móda s rozdílem“.

Ferrante: tradiční italská značka zakládající si na prvotřídním výběru materiálů, jejich ručním zpracování a maximální kontrole výsledných produktů. Původním materiálem, na který se značka zaměřovala, byla vlna, která je celoročním luxusním materiálem vhodným pro každodenní nošení. V současnosti můžeme nalézt v dámských a pánských kolekcích i další převážně přírodní materiály.

Blauer: italská značka Blauer byla zrozena v USA, v současnosti je ovšem vyráběna a navrhovaná v Itáli. Dámská i pánská kolekce obečení je především zaměřena na komfort a pohodlí, je však plná propracovaných prvků i nadčasového designu. Značka Blauer má ve svém logu „Nekompromisní výkon“, který dodržuje nejen z hlediska designu, ale také funkčnosti.

McQ by Alexander McQueen: Mladá linie slavné britské značky Alexander McQueen byla založena pod italskou společností, v roce 2011 se ovšem zařadila zpět do portfolia britského oděvního domu McQueen, který po smrti Alexandra McQueena řídí kreativní ředitelka Sarah Burton. Linie McQ je inspirovaná mladou městskou street módou Londýna. Charakteristické označení kolekce: sebevědomí, kreativita, nezávislost, rebelství, vlastní názor a styl.

Anjavy Art Project: Projekt, který vyrábí MADE IN ITALY produkty s ilustracemi italských umělců, ilustrátorů, tatérů a malířů. Není to pouze oděvní značka, ale spíše životní styl s touhou vytvořit umění v pohybu.

Canadian: Italská značka inspirovaná chladným životním stylem kanadských metropolí, vytváří městské modely bund, kabátů a doplňků s použitím materiálů testovaných v praxi. Univerzálnost svrchních oděvů je dosažena díky výběru a inovaci prvotřídních materiálů, vzorů a provedení.