Zavřít
01 / 04

SAVE MY BAG

Po - Ne 10.00 - 20.00

+420 725 522 600

Pravý italský design ve Slovanském domě v Praze

V září otevřela značka Save My Bag oficiální zastoupení v Praze a rozšířila tak počet evropských metropolí, kde bude Save My Bag k dostání. Ikonické kabelky MISS a další produkty Save My Bag si můžete zakoupit ve Slovanském domě Na Příkopech 22 na Praze 1.

Více na Facebooku a na e-shopu Save My Bag.

 

Historie značky Save My Bag se začala psát celkem nedávno v líbezném Bergamu, historickém městě na úpatí italských Alp. Na konci roku 2013 založili manželé Valentina a Stefano Agazziovi společnost Comun Nuovo, které se doslova povedlo podrobit si celý svět – denně se v ní ušije 1500 kusů kabelek, aby pokryla poptávku.

Název značky Save My Bag (Chraň mou tašku) je odvozen z materiálu, z něhož se originální kabelky vyrábějí – tkaniny Poly-Fabric s vlákny Lycra®. Původně sloužil k výrobě nepromokavých ochranných obalů na luxusní kabelky. Jenže pak si Valentina a Stefano všimli jeho vynikajících vlastností a rozhodli se z něj šít originální tašky. Tkanina Poly-Fabric s vlákny Lycra® je totiž superměkká směs lehčí než neopren, vysoce odolná a nenáročná na údržbu.

Ikonickou kabelkou značky Save My Bag se stal model MISS, který je nabízen ve více než čtyřiceti barevných kombinacích a několika různých velikostech. Je celosvětově registrovaným designem v současném, ale zároveň hravém stylu a má jedinečnou inovativní konstrukci. Díky ní bude její majitelka nejenom šik po celý den, ale i připravená na jakoukoli situaci. Protože do kabelky MISS se jí vejde vše, co bude

během dne potřebovat.

Kabelky Save My Bag jsou stoprocentně navržené a vyráběné v Itálii, zosobňují pravou italskou dokonalost a eleganci, díky nimž dosáhly