Zavřít
01 / 11

KOGO

Po - Ne 11:00 - 23.00, Wine bar: Po - Pá 8.00 - 11.00, So - Ne 9.00 - 11.00

+420 221 451 528-259

Lidé navštěvují restauraci KOGO Slovanský dům při různých příležitostech. Někteří přicházejí na doporučení svých přátel nebo obchodních partnerů. Jiní přicházejí jako hosté na pozvání někoho, kdo je chce potěšit nebo příjemně překvapit. 
Většina našich hostů nás však navštíví při nákupech a procházkách po Slovanském domě. Upoutá je především moderní a přitažlivý vzhled této restaurace a jejího sousedního baru, v létě pak velká zahradní terasa obklopená sykamorovými stromy. 
Spolu s Vašimi prvními dojmy si však můžete být jistí jednou věcí. Tuto restauraci stačí navštívit jednou a určitě se do ní budete neustále vracet. Váš neopakovatelný zážitek začne už při Vašem příchodu. Nejprve dojde k potěšení všech Vašich smyslů – díky nepřehlédnutelné a atraktivní dekoraci a příjemnému a přátelskému prostředí. 
Nejvíce si Vás podmaní jedinečné aroma z připravovaných jídel v naší kuchyni. Ten nejlepší zážitek však přijde, až Vás pohodlně usadíme a Vy si vyberete z rozmanitého a lákavého menu Vaše oblíbené jídlo a pití a my Vás přátelsky a pozorně obsloužíme.
Ať už hledáte ideální místo pro obchodní setkání, přátelské posezení u prvotřídního jídla, příležitost pro romantickou večeři ve dvou nebo jen perfektní jídelní zážitek pro Vás samotného, restaurace KOGO Slovanský dům se bude těšit na Váš příchod... a samozřejmě i na Vaši příští návštěvu.