3 velké trendy na léto

Letní móda patří k nejzábavnějším! Sice nemůžeme vrstvit tolik jako na jaře a podzim nebo si hrát s kabáty, šálami a doplňky jako v zimě, ale přesto se s ní dá vyhrát. Už dávno není doba, která by přesně určovala trendy, a v ulicích vidíme větší a větší rozmanitost. My jsme vybrali tři trendy, které ale toto léto vyzkoušejte!

Geometrické šaty s printem

Tímto trendem nemyslíme jen květované volánové šaty, ale trochu něco jiného. Geometrické kusy se zdánlivě jednoduchým střihem, který nechá print či vzor vystoupit. Výsledek pak nepůsobí překombinovaně a vy si můžete více pohrát s doplňky.

Šaty a tenisky

Bota je klíčem k celkovému looku šatů. Stejné šaty budou působit úplně jinak s lodičkami a jinak s bílými teniskami. Když si pořídíte jednoduché černé šaty, klidně volné – přeci jen je v létě horko a všichni chceme mít pohodlí – a když k nim obujete výrazné a zajímavé tenisky, máte volnočasový, a přitom elegantní outfit. Pak se stačí jen z tenisek přezout do jehel, a můžete jít do divadla.

Minimalistický look s výraznou kabelkou

Pokud se vyžíváte v minimalistické módě s jednoduchými střihy a v nenápadné barevné paletě, zkuste svůj look osvěžit extravagantní a výraznou kabelkou. Okamžitě nadsadí i ten nejobyčejnější outfit. Můžete mít jen roztrhané džíny a bílé triko, ale když si k nim vezmete velké brýle a zajímavou kabelku, výsledek bude exkluzivní.

Nemusíte mít nekonečné množství šatů a doplňků, abyste léto přežila. Stačí jen vybírat dobře a přemýšlet nad tím, co všechno lze kombinovat.

Foto: Pinterest