Riedel Glass - degustační večer s Maximilianem J. Riedelem

Praha během dnešního večera přivítá velmi vzácnou návštěvu ze slavného sklářského rodu. V Hotelu Olšanka, (Taboritská 23, Praha 3) v 18.30 hodin odstartuje degustační večer s představitelem 11. generace tohoto rodu panem Maximilianem J. Riedelem, který je současným výkonným ředitelem firmy AD VIVUM, výhradního distributora vinného skla RIEDEL pro Českou republiku.

 

Značka RIEDEL Wine má dominantní postavení ve sklářském a vinařském světě. A to díky svému unikátnímu konceptu vinných sklenic doslova šitých na míru jednotlivým odrůdám vína. Ty pravidelně dokazují, jak významně dokáže tvar sklenice ovlivnit jedinečný degustační zážitek z vína.

 

Hlavním programem celého degustačního večera je představení nové revoluční řady sklenic s názvem Performance. Maximilian J. Riedel své hosty provede celým večerem, a umožní tak jedinečnou příležitost vyzkoušet si funkčnost zbrusu nové řady značky RIEDEL. Na památku získá každý účastník degustace zdarma jedinečný degustační set čtyř sklenic řady Performance v hodnotě 2 476 Kč.

 

Vstupenku mohou hosté následně využít jako voucher s 20% slevou na nákup všech produktů v kamenné prodejně RIEDEL Glass ve Slovanském domě s platností do 31. prosince 2018