Zpátky do školy ve stylu Ceremony Kids

Po dvou měsících letního tepla jaksepatří přichází podzim a s ním i návrat do školních lavic. Pro děti je tento čas velmi důležitý, po dlouhé době se opět uvidí se svými kamarády, budou se mezi sebou dělit o prázdninové zážitky a také se budou chtít ukázat v nových outfitech. Pro rodiče to znamená každodenní ranní shon, chystání svačiny a oblékání svých ratolestí. Teď je tedy ten ideální čas na to, vybavit jejich šatník pěknými, moderními, ale hlavně i praktickými kousky oděvu, aby rána byla jednodušší. Pro všechny princezny a parádnice, ale i malé gentlemany a rošťáky je tady obchod jménem Ceremony Kids.

 

V jedinečném Ceremony Kids najdete oblečení pro vaše ratolesti od miminka až po velikost 176! Můžete tedy na jednom místě obléct všechny věkové kategorie svých dětí. Základem podzimního školního šatníku jsou pohodlné šaty, které udělají parádu a dítě v nich vydrží celé vyučování. Pro chladnější dny najdete v obchodu jeansy, ke kterým je možné nakombinovat různé mikiny nebo třeba s třpytivými detaily. Pro chlapeckou skříň určitě nesmíte zapomenout na košile. Dají se nosit ,,na slušňáka” zapnuté až ke krku nebo frajersky okolo pasu. Doplnit je můžete módními kšandami, a zájem u dívek o hochův styl a jeho popularita rázem vzrostou. A když se naskytne nějaká speciální příležitost, pro niž chcete své děti vybavit opravdovou elegancí, Ceremony Kids je pro to nejlepším místem. Značka Les Gamins představuje tvář originality a luxusu pro děti i ty nejmenší.

 

To vše a mnohem více najdete v Ceremony Kids ve Slovanském domě. Obchod prodává oblečení a doplňky kvalitních italských značek IDO, Sarabanda nebo Les Gamins. Vaše děti se budou do školy těšit mnohem více!