Módní doplněk od značky Save My Bag, který vás bude bavit

Slabost pro kabelky má každá žena. A jedno z hlavních módních pravidel je, že největší parádu dokáže udělat stylový doplněk.  Jedinečné kabelky a tašky italské značky Save My Bag vyrobené z unikátní tkaniny Poly-Fabric s vlákny Lycra® přicházejí s novinkami, které nejsou určeny pouze na dámské diáře a rtěnky. Hitem nadcházejících měsíců se stává model Princess, který vás bude svojí nápaditostí bavit.

Italská značka Save My Bag přišla na český trh z alpského města Bergamo. Styl a design těchto kabelek a tašek jsou jedinečné vzhledem k unikátnímu materiálu, který je podobný neoprenu. Tajemství je v tkanině Poly-Fabric s vlákny Lycra®.

Ikonickou kabelkou značky Save My Bag se stal model MISS, který je nabízen ve více než 40 barevných kombinacích a několika různých velikostech. Je celosvětově registrovaným designem. Aktuální novinka model Princess, který okouzlí svým nadčasovým designem, nabízí až neuvěřitelných 27 odstínů a potisků, které stále přibývají a je stejně jako model MISS k dispozici v několika velikostech.

Nejen novinky ale celý sortiment Save My Bag je k dostání v butiku ve Slovanském domě v Praze nebo na eshopu.