Na jaké filmové novinky vyrazit v září do kina?

Máme pro vás několik tipů, které by vám rozhodně neměly uniknout. Během celého září se o těchto filmových novinkách bude hodně mluvit a vy je musíte vidět.

Film Jan Palach mapuje poslední měsíce života tohoto odvážného muže před činem, jenž se vryl do našich dějin. Film se snaží také zachytit výraz tváře, z něhož by se daly vyčíst jeho pocity. Přijďte do kina a nechte se vtáhnout do děje minulosti.

 

Očekávaný Upgrade obsahuje myšlenky světa budoucnosti s umělou inteligencí. Tento nízkorozpočtový film svou přímočarostí a jednoduchou gradující akcí a napětím tvoří konkurenci dokonce i Johniu Wickovi či Equalizeru.

 

Ve filmu Důvěrný nepřítel se setkají dvě protichůdné osobnosti. Programátor Andrej a sochařka Zuzana se po čerstvém sňatku nastěhují do nového společného inteligentního domu uprostřed krásné přírody. Původně pohádkový luxusní dům ovládaný hlasem, naprosto bezpečný a postavený ze skla a kamene, se pro novomanželský pár pomalu, ale jistě mění v opak...

 

Hororová Sestra je pokračováním nebo-li návratem filmu V zajetí démonů 2. Záhadný klášter v Rumunsku skrývá děsivé tajemství řádu jeptišek, kde se rodí čiré zlo. Pokud máte rádi nervozitu a pocit strachu, rozhodně si tento film nenechejte ujít!

 

Dospělý Kryštůfek Robin, který je nešťastný v práci a má málo času na rodinu, si vzpomene na šťastné chvilky svého dětství, které tráví s medvídkem Pú a jeho přáteli. Ti Kryštůfkovi, jako věrní kamarádi, přispěchají na pomoc do Londýna najít jeho ztracené věci.