Kolekce účesů pro všechny, kteří milují volnost

Jaká je nová kolekce Franc Provost pro jaro/léto 2018? Jmenuje se „Blow away your hair“ a vnese do vašich vlasů závan čestvého vzduchu. Je plná zlatavých odlesků, výrazné kaštanové barvy a vlasy jsou texturizované, vyhlazené nebo kudrnaté, které volají po uvolněnosti.  Účesy vytvořil slavný vlasový stylista Fabien Provost a na fotografiích je zachytil Adel Awad.

INDIAN SUN – exkluzivní technika conturing na míru podle Franc Provost, koriguje tvar obličeje a potlačí případné nedokonalosti. Charakteristickým prvkem je polodlouhé mikádo s lehkým sestříháním a plným oválným tvarem. Tento střih zdůrazní váš obličej pomocí zesvětlení v konturách.

BALAYAGE 2 ORS – trend léta, kterému podlehnete. Vaše vlasy budou políbené paprsky slunce a zářit jako zlato. Tato technika zlatých odstínů od Franc Provost vytvoří dokonalou souhru, kdy se patka vlasů nechá unést závanem větru.

BALAYAGE POLAR - krátký střih s dlouhou ofinou podpoří vaši ženskost a svůdnost v moderním pojetí.

Pánové, letní dny je důležité si užít naplno.  Vydejte se běhat, plavat, opalovat se nebo jen lenošit. K tomu zvolte nenáročný střih na úpravu, který je nahoře delší a po stranách kratší. Plážový styl dodá každému osobitý a bezstarostný pocit.