Přijďte objevit novou kolekci značky Jitka Klett

Máme velkou radost, že se butik JITKA KLETT Prague před nedávnem otevřel přímo u nás ve Slovanském domě. Pojďte se se značkou v krátkosti seznámit. Evropská módní značka působí na trhu již 24 let a za tu dobu pod vedením módní návrhářky Jitky Klett rozšířila své jméno do celého světa. Pravidelně se tak účastní světových módních přehlídek v Paříži, Londýně, Dubaji, Bejrútu a Moskvě.

 

Charakteristickým znakem je kladení důrazu na ženskost, eleganci a harmonii. Značka se řídí filozofií nadčasovosti a pod jejím vlivem se snaží přinášet styl, který nepodléhá módním trendům, ale samotný je takovým neměnným trendem. Tuto ideu představuje emblém IFE, který se dá vyložit jako „icon forever“ či „in forever“. Návrhářka Jitka Klett se za svého života již víckrát zapojila do rozličných charitativních projektů. Jedním z nejvýznamnějších je její vlastní projekt JITKA KLETT for FASHION REVOLUTION.

 

Přijďte objevit novou kolekci GRACE AW 18/19, kterou symbolizuje konfidence a ženský půvab. Kombinace silných tónů červené, modré, černé a šedé je podtržena detaily ve stříbrné barvě. Jako inspirační zdroj posloužil každodenní životní styl praktické ženy toužící být stále módní ikonou a přitom senzuální. Novým akcentem v kolekci jsou sportovní elementy z neoprenového materiálu. Šaty v elegantním designu jsou z tylu, hedvábí a bavlny. Kolekci charakterizuje geometrický potisk, lichotící kráse ženských křivek. Fotografie kampaně, které doprovázejí celou kolekci pořídila talentovaná fotografka Lucie Robinson.

 

Pokud hledáte značku, kterou byste si chtěli oživit svůj šatník, butik Jitka Klett Prague si zaslouží vaši pozornost.