Dámy, inspirujte se u Italek!

To, že se italské ženy umí oblékat, jsou krásné a vyzařuje z nich energie není zase až taková novinka. Pravdou ale zůstává i to, že není zase tak těžké se inspirovat a vypadat podobně stylově za každých okolností.

Když nevíte co, zvolte pořádné šaty

Padnoucí šaty buď s výrazným vzorem nebo klidně tmavé, ale se zajímavých střihem udělají vždycky největší efekt. U nás v butiku CINQUE & Trussardi Jeans seženete spoustu trendových kousků, které budou na léto ideální. Od světlé bavlny na letní odpoledne, přes barevné a printové šaty na pracovní schůzky až k černým sexy šatům, které můžete obléknout na romantickou večeři!

Pokud se se značkou CINQUE ještě neznáte, máte nejvyšší čas. Nádherné módní kousky, které přímo vyzařují italskou krásu, lehkou nedbalost ale především silnou, nenápadnou, a přesto evidentní vášnivost!

Kabelka je nejlepší doplněk

Ač mají další módní doplňky svůj nezaměnitelný význam, pořádná kabelka je nejzásadnější. A jak by to asi udělala Italka? Kabelka by neměla být nezajímavá. Klidně spojte jeden vzor na šatech s odlišným vzorem na kabelce! A to platí i u bot.

Hlavní je úsměv

To nejjednodušší, co můžete pro italskou přitažlivost udělat je však úsměv a sebevědomá chůze. To spojuje snad všechny italské ženy.

V butiku CINQUE & Trussardi Jeans si na své přijdou i muži! Perfektně padnoucí džíny v kombinaci s printovou košilí jsou ideální a stylová kombinace. Když si k nim navíc vezmete třeba semišové mokasíny a pořádné sluneční brýle, máte vždy vyhráno!