Výjimečné a okouzlující místo Empire Hall

Pokud hledáte výjimečné místo prostory na korporátní akci, maturitní ples, konferenci nebo vánoční večírek musíte vědět o tomto okouzlujícím místě, které najdete ve Slovanském domě. Pojďte se s námi  přenést do vznešené éry počátku 20. století v Empire Hall, který vás okamžitě okouzlí nezapomenutelnou atmosférou a elegancí. 

Unikátní prostor je ideálním místem pro svatební obřad nebo firemní večírek, kde zkušený tým profesionálů se postará o bezchybný průběh do posledního detailu. Každý z nás ví, že 

den svatby je jedním z nejdůležitějších dnů v životě dvou lidí. Zrekonstruované prostory Empire Hall ve stylu Art Déco splní každé přání k dokonalé realizaci aby se ten nejdůležitější den v celém životě vydařil podle představ. 

K tomu aby se váš celý večer povedl k naprosté dokonalosti můžete využít možnosti zajištění občerstvení, který bude přizpůsobené vašim potřebám. Odteď se budete moci bavit celou noc a organizaci svěřit profesionálům, kteří pro vás vytvoří krásnéchvíle v krásnémprostředí, které vás přenesou na manou chvíli do jiných časů.