Zavítejte do nového POP-UP STORE značky my.pled

Právě dnes u nás ve Slovanském domě otevírá svůj pop-up store česká značka my.pled zaměřující se na originální módní prvek - pléd. Již 3 roky působí na trhu a za tu dobu vyvinula více jak 30 střihů a 9 originálních úchytů, které zpříjemní jejich nošení.

V nově otevřeném pop-up store najdete novou kolekci podzim 2018. Ta v sobě kloubí klasické modely ve stylu “podzimní kostky” a dvě novinky – nových střihů a modelů.  Ambasadorkou podzimní kolekce se stala úžasná žena a herečka Mahulena Bočanová, se kterou jsou plédy nafoceny. 

“my.pled je pro mě elegace ve vteřině a to žena ocení” říká Mahulena Bočanová.

První novinkou z podzimní kolekce je svetrový pléd. Nosit pléd místo svetru, kdy jen přehodíte a jdete? Žádné obepnuté svetry a díky nim zmačkané košile, šaty, zničený účes a make up, už nic takového! A hlavně se pod pléd schová i to, co schovat chceme. Není nic příjemnějšího než se zabalit do tepla a stále vypadat žensky a elegantně.

Druhou novinkou z podzimní kolekce značky My.pled jsou plédy, které mají zajímavé originální zapínání, takže můžete nejen přehodit, ale i zapnout a díky tomu vytvoříte skoro “poncho”. Variabilita zapínání a přehazování vás bude bavit.