Co vám nesmí v létě chybět na cestách!

Léto, prázdniny a dovolená… čas na který se všichni těšíme. K dovolené a cestování patří jedna neodmyslitelná věc, kterou většina z nás nemá příliš v lásce. Balení! Dali jsme pro vás dohromady několik tipů, abychom vám balení přece jen trochu usnadnili.

Důležitým kritériem při výběru oblečení a doplňků na dovolenou jsou příjemné a pohodlné materiály, střihy a barevnost. Držte se neutrální barevné palety čítající černou, bílou, tmavě modrou a béžovou. S nimi nešlápnete vedle a dají se mezi sebou výborně kombinovat. Velmi kvalitní a pohodlnou módu v italském stylu najdete v obchodě módní značky CINQUE. 

Bez plavek si léto a dovolenou neumíme představit, na dovolenou je ideální mít s sebou více než jedny plavky. Za nás doporučujeme pořídit alespoň jedny sportovní, ve kterých si můžete jít zaběhat nebo hrát beach volleybal. V NIKE si určitě vyberete ty pravé.

Prostorná plátěná taška je určitě jedno z must-have na dovolenou, protože do ní hodíte všechno, co na pláž potřebujete.

Na večer je dobré mít malou kabelku přes rameno nebo psaníčko, aby bylo kam dát klíče a mobil.  

Bez brýlí se určitě nelze obejít. Slunce v létě svítí šestnáct hodin denně v létě a zejména u moře je velmi ostré a stejně jako si chráníme pokožku opalovacími krémy, neměli bychom zapomínat ani na ochranu očí kvalitními slunečními brýlemi. Bohatě vám stačí jedny v univerzální barvě, třeba v černé nebo tmavě modré. Dávejte si pozor, aby měly UV filtr, takové na tržnicích moc často neseženete. Kvalitní se dají pořídit například v OPTIK STUDIU.

Drobnosti jako náušnice, náhrdelníky, náramky dokonale doladí váš letní outfit. Ať už právě vyrážíte na pláž nebo se chystáte do města, nezapomeňte  alespoň na jeden šperk. Na minimalismus se však tentokrát nehraje. Náušnice musí být pořádně barevné, náhrdelníky masivní a náramků zase může být hned několik u sebe. Velký výběr orientálních šperků najdete v obchodě PERSIA CONCEPT STORE

Přejeme vám krásné léto plné cestovatelských zážitků!