Vůně květin a přírody nás již naplno obklopuje

Jaro je v plném proudu, dny se prodlužují, slunce začíná krásně svítit a hřát. To vše a ještě mnohem víc nám přináší jaro. Prvním takovým symbolem jara, jsou jistě i Velikonoce. Většina klasických dekorací k těmto svátkům je tvořena vajíčky, nebo kraslicemi. U nás ve Slovanském domě můžete jít, ale i cestou originální a zvolit krásnou designovou a moderní velikonoční výzdobu nebo kytici v obchodě Nairi  Flowers. Taková dekorace nebo originálně vázaná květina podtrhne rysy Vašeho domova, nechá je vyniknout.

Jaro je plné nádherných barev přírody, jejich kontrastu a sladění, stejně jako naše jarní dekorace. Nabízíme Vám kvalitu a jedinečnost krásných jarních a velikonočních dekorací. Přijďte se sami se přesvědčit. Vybírejte a nakupujte nejen velikonoční, ale jarní dekorace, vazby či doplňky. Vše je připraveno jen a jen pro Vás.

Květinářství Nairi Flowers téměř 20 let provozuje rodinné květinářství, s láskou k tomu, co dělají a péčí o každého zákazníka tak, aby byli všichni spokojeni s výsledky práce.

Motto Nairi Flowers zní: „Nejsou zde žádné hranice nebo limity našich možností. Pokud chcete, aby se vaše sny staly skutečností, tak my bychom rádi byli ti první, kdo je realizuje a obohatí našimi nápady a zkušenostmi“.