Dopřejte si odpočinek v SABAI MASSAGE CENTERS

Neumíte si dopřát odpočinek po rušném pracovním dni nebo týdnu? Ten by měl být pro každého zaslouženou odměnou. Od začátku týdne si na sebe nenajdeme ani malý okamžik, a když se najde chvíle k odpočinku, doháníme vše, co jsme nestihli. Naučte se jednou za čas hodit povinnosti za hlavu a běžte si vyčistit myšlenky do oázy klidu.

V srdci rušné metropole přímo u nás ve Slovanském domě, si můžete dopřát pohodu a relaxaci v thajském salonu masáží SABAI. Salon vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je stále populárnější. K dispozici je pro všechny, kteří chtějí spojit relaxaci s pereventivní péčí o zdraví.  A nejen to, kombinuje tradiční thajské masážní techniky s nejmodernějšími trendy v péči o tělo.

Nabídka služeb salonu je široká, a pokud thajské masáže znáte a hledáte něco opravdu výjimečného, můžete vyzkoušet masáž FEMINA PAMPERING, která snoubí masážní techniku s péčí a výživou, jež díky obsaženým fytoestrogenům oddaluje stárnutí pleti. 

Ať už si z nabídky služeb vyberete jakoukoliv masáž, už po první zkušenosti jí propadnete.