Květiny nejen na podzimní stůl

Květinová či rostlinná dekorace doplní a podtrhne jakýkoliv interiér domů, bytu, kanceláře, restaurace, recepce nebo butiku.

Na jejich výzdobu si můžete vybrat krásné trvanlivé květiny, větvičky a bobule pro podzimní tvoření a aranžování. Vyberte si dubové nebo javorové listy, šípky, zářivě barevné květiny a vytvořte své aranžmá. Ozdobte proutěné košíky, květináče nebo truhlíky a těšte se z nádherných barev podzimních květin. Zvykli jsme ji zdobit věnec adventní i velikonoční, ale ozdobit proutěný věnec můžete i na podzim. Bez ohledu na to, jestli si ho chcete pověsit na dveře, nebo ho naaranžujete na stůl.

Podzim je doba, kdy se sklízejí dýně. Ty jsou výborné na talíři i kdekoli jinde jako dekorace. Skamarádí se i s podzimně laděnou kyticí.

V řezaných květinách mají na podzim převahu smíšené kulaté kytice s dominancí žluté a oranžové barvy, kterou vhodně doplňuje zeleň, listy buxusu nebo červené či hnědé plody třezalky. Pokud chcete darovat něco speciálního, jistě neuděláte chybu výběrem květiny aranžované v dárkové krabičce. Květinové krabičky jsou nejen čím dál více populární, ale jsou i velmi praktické. Řezané květiny mají své neodolatelné kouzlo, ale z jejich krásy se bohužel většinou netěšíme tak dlouho, jak bychom si přáli. Byt naštěstí prozáří i květiny v květináči: růže, kala nebo truhlík s mixem podzimních květin jsou sázkou na jistotu.

Květinové studio Flowers Nairi ve Slovanském domě nabízí nejen řezané a hrnkové květiny, ale také službu floristy, který přijede na místo a pomůže navrhnout vhodnou dekoraci přímo na míru váš interiér.