Jaké jsou módní džíny v roce 2019

Džíny se staly nedílnou součástí šatníku každé moderní ženy i muže. Jsou praktické, pohodlné a univerzální. Džíny jsou v módě v každém ročním období. Jaro-léto roku 2019 přináší džíny pohodlné a širokou škálu tvarů, barev, doplňků. 

Letošní denim je hodně zábavný a chce poutat víc pozornosti. Černou střídá bílá, modrou pastelové barvy, a pokud přece jen vyznáváte klasické džíny, tak si k nim letos ještě oblečte džínovou bundu! 

Bílé džíny musíme v této sezóně brát vážně. Nosí se v různých střizích, od skinny přes zkrácené zvonové nohavice až po široké a dlouhé až na zem. A postupně se k trendu bílé přidávají i džínové bundy a sukně. 

Hlavní trend sezóny – široké džínové kalhoty šité z lehké tkaniny. Na výběr bude z mnoha barev. Můžete si také vybrat tvarované, rovné styly nebo džíny s širokými nohavicemi a obrovskými kapsami. 

Vrací se džínové kombinézy, proto nesmí chybět ani ve vašem šatníku. Díky těmto džínům získáte lehký vzhled nedbalosti ve street stylu.

Také zůstává trendy skinny - zúžený model džínů s důrazem na kontury těla s rovným střihem nohavic. Budou se nosit v kombinaci s různými halenky z šifonu, hedvábí, džínovými košilemi či pletenými svetry.

 

V obchodě CINQUE & TRUSSARDI JEANS ve Slovanském domě najdete jak dámské, tak i pánské kolekce TRUSSARDI JEANS. Věděli jste, že značka TRUSSARDI je oficiálním dodavatelem oblečení pro špičkový italský klub JUVENTUS TURÍN? J

Módní značka CINQUE je německá značka, která byla ale zrozena v Itálii v oblasti CINQUE TERRE v roce 1985, se záměrem vytvářet velmi kvalitní módu v italském stylu.