Síla protikladů v nové kolekci WEEKEND MAX MARA

S podzimními teplotami přichází období, pro něhož je typické vrstvení vrstev, které vás zahřejí. Teď je ta správná doba, na tom správném místě, aby se tak stalo. Pojďte načerpat inspiraci a objevit novou kolekci CASUAL COUTURE značky Weekend Max Mara.

Nová kolekce se skládá z celkem 16 modelů navržených speciálně pro moderní světoběžnice, které hledají stylové volnočasové oblečení vyjadřující jejich ženskost. Při navrhování nové kolekce návrháři kladli co největší důraz na to, aby jednotlivé modely šlo nosit po celý den. Hlavní inspirací kolekce podzim/zima 2018 jsou objemy, barvy světa a vysoká krejčovina. Určující kvalitou jsou nepřehlédnutelné kontrastní barvy – růžová, zelená, oranžová. Ty přímo nabízejí možnost jednotlivé modely hravě kombinovat a mixovat mezi sebou.

Rozpoznávacím prvkem modelů jsou siluety a síla protikladů, jež udává sportovní móda. Každý model je jedinečným kouskem, protože je vypracovaný na té nejvyšší úrovni pracovního postupu vysoké krejčoviny. Velkým návratem mezi trendy za poslední období jsou péřové bundy. Ty nechybí v segmentu svrchního oblečení a jsou obohaceny o moaré lemy. Přestože materiály, barvy a střihy v sobě kloubí tradiční zpracování vysoké krejčoviny jedná se o moderní outfity, které snadno unosíte v jakoukoliv denní hodinu a za každého počasí.

Tak jaký model z nové kolekce Weekend Max Mara vás tuto sezonu zahřeje? Udělejte si radost a zastavte ve Slovanském domě.