Nová sezona přináší vlnu stylových trendů

Chladné počasí s prolínajícím se babím létem vždy značí příchod nové sezony, na kterou je potřeba se patřičně vybavit. Zajímá vás, co se bude nosit? Trendy, které se už začínají objevovat ve výlohách našich obchodů, budou slušet všem věkovým kategoriím bez výjimek!  A tak je to také myšleno. Krása totiž rozhodně není o věku. Pokračování v pestrých zářivých barvách ještě rozhodně není u konce.

 

Pravidlo, že červená a oranžová s růžovou k sobě nesedí, už dávno neplatí. Letos tato kombinace dokonce patří k největším hitům. Oranžová je totiž nejžhavější barvou pro tuto sezonu. A když k tomu přidáte krajku, kůži, samet či satén, rozhodně neprohloupíte. A ani letošní outfity neopustí žádné vzory typu gepard, káro, kostky, květiny či proužky.

 

Prostě a jednoduše, heslu ,,fantazii se meze nekladou“ jsou dveře více než otevřené! To samozřejmě nahrává všem eko-sustainable-bio hnutím. Protože, cokoliv si na sebe vezmete a skombinujete s letošním trendem, bude skvělé. Budou se hodit i věci po babičce, poněvadž retro je i ekologickým principem ,,znovupoužívání“.

 

Na nic nečekejte a vyrazte k nám do Slovanského domu pro nejžhavější trendy kousky, které nesmí chybět ve vašem šatníku.