Inspirujte se kolekcí OVER-ALL od Weekend Max Mara

Móda je stylová, hravá a taky praktická. Trend, který v sobě kloubí praktičnost zažívá velký návrat. Péřové bundy  nejsou u každého oblíbený model, ale značka Weeekend Max Mara s kolekcí OVER-ALL ve vás probudí touhu mít jednu z nich.

Každý z nás totiž ví, že zimní bunda dokáže ovlivnit tvar naší siluety postavy. Prošívané a péřové modely byly vyvinuty pro aktivní trávení volného času, u kterých je zachována hřejivost a ochrana proti nepřízni počasí. A to vše pod jednou podmínkou. Aby se nikdo nemusel vzdát svého stylu.

Nová kolekce zimních bund má perfektní izolace ukrytou uvnitř vnitřní podšívky, která dokáže zaizolovat hřejivé vlastnosti materiálů, z nichž jsou modely ušity.  Zimní kabáty jsou vypodšívkovány hedvábím a vlnou, které jsou spojeny polyesterem. Díky této technice je podšívka zároveň tenká a přitom kompaktní. Každý model bund OVER-ALL budete snadno a s lehkostí nosit.

V kolekci OVER-ALL najdete širokou škálu stylů, kde nechybí prošívaná bunda v klasickém stylu spolu s prošívanou šálou. Mezi dalším stylem najdete model komfort a to v dlouhé i mini verzi s rukávy i bez. Parka styl si zamilujete díky odepínacím rukávům. Z poslední stylový model rozpoznáte podle potisků. Je plný bílých a černých vzorů s barevnými potisky.