Kouzlo květin v srdci Prahy

Chcete udělat radost kamarádce, mamince nebo kolegyni? Máme pro vás tip, kde pro vás vytvoří květinové aranžmá na váš stůl podle vašeho přání. Flowers Nairi, které najdete u nás ve Slovanském domě je rodinné květinářství, kde s láskou pečují o každého zákazníka.

Cool a úchvatné květinové vazby by si přál dostat opravdu každý. A přímo takové pro vás v Nairi Flowers připraví přímo na míru. Neexistují zde žádné limity ani hranice v tom, jak výsledná kytice jako dárek bude vypadat. Luxusní květinové vazby, kytice a nádherné boxy jsou tvořeny z těch nejčerstvějších květin, které každý den jsou dováženy do květinářství. 

Potřebujete doručit květinu do práce nebo na slavností přiležitost? Flowers Nairi Premium se o vás postará. Vaše květiny a boxy si můžete nechat doručit kurýrní službou přímo tam kam budete potřebovat.A to není jen tak zdaleka vše. Zkušený tým flóristů dokonale zvládne připravit květinovou výzdobu pro váš nezapomenutelný svatební obřad, rodinná setkání, ale i elegantní výzdobu interiéru a soukromých domů.

Teď už víte, kde květiny v samotném srdci Prahy pořídit. Přijďte si k nám vybrat.