Co se nosí v zimě 2020?

Některé trendy přetrvávají z minulých sezon, jiné se přizpůsobily chladnějším teplotám a na scéně se objevilo i pár nových. Například vrstvení oblíbené snad každou zimní sezonu získalo letos díky kalhotovým kostýmům úplně nový rozměr. Stále se vrství také šaty na roláky a svetříky. Nejen, že to je neskutečně chic kombinace, ale navíc díky tomu unosíte jak nové kousky, tak šaty koupené v létě. A co je ještě potřeba zdůraznit? Černé se letos nemusíte zcela vzdát, ale doplňte ji výraznějšími barvami a vzory.

Neméně praktickým módním doplňkem zůstávají i v zimě 2020 minikabelky. Vejdou se do nich maximálně peníze, klíče a telefon. Luxusní značky se předhánějí, která z nich vyrobí menší a propracovanější model a jaká slavná celebrita s ním doplní svůj look na nějaké významné akci. Uznáváme, že tyhle miniatury kabelek nejsou ideální na běžné denní nošení, ale i na večer budou skvělým doplňkem. 

Pokud s sebou potřebujete nosit víc věcí, ale přesto chcete jít s dobou, dejte šanci znovuobjevené ledvince. Minikabelky i ledvinky má v nabídce například multibrandový Concept Store, který nově najdete v našem nákupním centru. Koupíte tu kabelky a další doplňky značek Karl Lagerfeld, Hugo Boss, Marc Jacobs nebo Calvin Klein. 

Kalhotové kostýmy zažily velký boom letos na podzim a zůstávají trendem i nadále. Stačí zvolit teplejší materiál, vzít si pod sako hřejivý svetr a lodičky vyměnit za kotníkové boty na podpatku. Jednobarevné i vzorované kostýmy jsou elegantní, pohodlné a velmi univerzální. Můžete si je bez problému vzít na den i na večer.

Velký návrat letos zažívají roláky. Hodí se jak ke kalhotám, tak k sukním nebo dokonce pod šaty. Dobře se doplňují také se zmiňovanými kalhotovými kostýmy. Jen je potřeba při výběru dbát na kvalitní a příjemný materiál. Pokud v tomhle případě investujeme, máme jistotu, že jsme si pořídili opravdu trendy kousek, který se navíc skvěle nosí.

Obrovské předimenzované bundy jsou naopak novinkou, která tu v takové míře asi ještě nebyla. Co nám módní tvůrci ubrali na kabelkách, zdá se přidali na péřových bundách a kožíšcích z umělých vláken. Ty jsou teď tak nafouknuté nebo huňaté, že se v nich skoro ztrácíme. Ve spojení s vypasovanými roláky nebo svetříky se s nimi ale určitě dá vytvořit velice zajímavý look. Po svetrech se také doporučujeme podívat v našem novém obchodě Concept Store. Nabídka barev a střihů je opravdu široká, vyberou si tedy zastánci klasiky i milovníci nových trendů.

Na závěr je potřeba celý outfit dotáhnout ještě módními vlasovými doplňky. Největší oblibě se letos v zimě těší výrazné vintage čelenky, ať už hladké nebo zdobené, a třpytivé spony s perličkami.