Co vám letos v létě nesmí chybět ve sportovní výbavě.

 Krásné letní počasí přímo vybízí k venkovním sportům. Návštěvu fitness center proto odložte, až se opět ochladí, a prázdniny využijte ke sportům, které jdou se sluníčkem ruku v ruce. Pro každý sport však vybírejte trochu jiné oblečení a doplňky.

Zdravý životní styl a sport je stále více populární, zvyšuje ale také nároky na hezké a praktické sportovní oblečení. Vybírejte podle druhu sportu, i podle materiálu, ale také se musíte v novém oblečení dobře cítit.V základní výbavě se vám rozhodně neztratí funkční dlouhé legíny a top. Obojí si můžete obléci jak na běhání, volejbal i další sporty, tak na procházky do přírody. V prodejně Nike ve Slovanském domě se na sport obléknete od hlavy až patě. Vyberete si zde z nepřeberné nabídky stylů, střihů a barev.

 V případě, že ve vás dřímá opravdový sportovní duch, nestyďte se sáhnout po výrazných barvách, které váš výkon ještě více nabudí. Vsaďte například na pestrobarevné legíny či stylovou neonovou bundu, která vás ochrání před deštěm, navíc budete spolehlivě vidět na každém kroku! Pokud se ,ženy, chystáte na náročnější fyzickou aktivitu, pak nezapomínejte ani na sportovní podprsenky, které udrží vše na svém místě. Vybírat přitom můžete mezi několika stupni opory. 

Samozřejmostí by pak měla být kvalitní obuv, kterou opět vybírejte podle typu sportu, který hodláte provozovat. Nejste při sportu vůbec rádi centrem pozornosti a raději si potrpíte na elegantní černé kousky, díky kterým snadno zapadnete? Zapomeňte na kvantitu a vybudujte si svůj minimalistický sportovní set Nike pouze z kvalitních kousků, které se ani po více praních nepoškodí. 

Vše potřebné pro jakýkoli sport, jakékoli místo a jakékoli podmínky najdete v obchodě Nike ve Slovanském domě. Užijte si léto a top výkony ve sportovním oblečení Nike.