Maximilian J. Riedel opět v Praze

Tuto událost si rozhodně nesmíte nechat ujít! Již 18. září 2018 od 18.00 hodin se uskuteční jedinečný degustační večer, který pořádá AD VIVUM, výhradní distributor vinného skla RIEDEL pro Českou republiku. V tento výjimečný večer zavítá do Prahy vzácná návštěva ze slavného sklářského rodu Riedelů. Představitel 11. generace a současný CEO společnosti, pan Maximilian J. Riedel.

 

V Hotelu Olšanka, Taboritská 23, Praha 3, si budete moct vyzkoušet funkčnost zbrusu nové a revoluční řady RIEDEL Performance. A vyzkoušet si, jak významně tvar sklenice ovlivňuje požitek z vína.

 

V prodejně AD VIVUM, která se nachází ve Slovanském domě, můžete už nyní spatřit zbrusu novou řadu skleniček Performance. Každý účastník degustace získá zdarma jedinečný degustační set čtyř sklenic řady Performance v hodnotě 2.476 Kč. Vstupenku lze následně využít jako voucher s 20% slevou na nákup všech produktů v kamenné prodejně RIEDEL s platností do 31. prosince 2018.

 

*Podmínkou k získání sklenic je osobní účast na degustaci.


Přijďte si vychutnat večerní pohodu ve společnosti vzácné návštěvy Maximiliana J. Riedela, objevit krásu sklenic, ve kterých se probouzí opravdová chuť vína.

Více informací najdete na webu www.advivum.cz