Pořiďte svým dětem stylové kousky z Ceremony Kids

Multibrandový obchod Ceremony Kids nabízí italskou módu od značek IDO, Sarabanda, Les Gamins. Značky Sarabanda a iDO tvoří originální a trendy kousky pro volný čas. Velkou výhodou nákupu v Ceremony Kids je nabídka oblečení a doplňků od miminek až po velikosti 176!

Značka iDO vyrábí dětské oblečení, ale i miniaturní verze dětského oblečení pro malé novorozence až do jednoho roku. Ačkoli je toto oblečení opravdu malé, jeho výroba je velmi náročná, protože splňuje ty nejpřísnější oděvní normy na bezpečnost a kvalitu. Přitom se však nezapomíná na design, který je obsažen v každém kousku oblečení.

Sesterská značka dětského oblečení iDO s názvem Sarabanda je na trhu již deset let a designérská dílna se nachází v Itálii. "Naše modely vytvořené kombinováním posledních módních trendů s veselým a bezstarostným světem dětství," popisují její autoři. Jejich prioritou je lehká kombinovatelnost a to umožňuje dětem vytvářet si mícháním barev a materiálů svůj vlastní, nenahraditelný styl. Celá kolekce je rozdělena do třech kategorií podle věku dětí. Pro novorozence do 18 měsíců je tu Minibanda s veselými dupačkami, šatičkami a oblečením převážně v pastelových barvách. Chlapcům a děvčatům od 6 měsíců do 7 let jsou určené produkty Baby Boy a Baby Girl a oblečení pro školáky a školačky od 6 do 16 let je označené jednoduše Boy a Girl. V kolekcích však najdete i praktické kousky na běžné nošení, jako jsou mikiny, riflové kalhoty nebo trička.

Les Gamins vytváří nádherné slavnostní oblečení pro děti i batolata, dívky i chlapce. Luxusní krejčovina je obsažena v každém kousku oděvu a navazuje na výběr speciálních materiálů s rozsáhlou škálou barev. Se šaty značky Les Gamins je zaručen úspěch na každé svatbě či speciální události.