Vánoční poklidná atmosféra v centru Prahy

Ani se nestačíme divit, jak čas rychle plyne, ale první adventní víkend nám již za chvíli zaklepe na dveře. Hledáte ve vánočním shonu kousek klidu a pohody? Nákupní galerie Slovanský dům s více než dvaceti obchody, restauracemi a dalšími službami je nejen před Vánoci oblíbeným a poklidným místem v samém centru Prahy, kde lidé tráví čas při obědech, pracovních schůzkách, ale nabízí i pohodové prostředí pro vaše vánoční nákupy.

Se začátkem Adventu dorazí i výjimečná sváteční atmosféra, na kterou se všichni po celý rok těší. K tomuto období neodmyslitelně patří i nakupování vánočních dárků. Tuto mnohdy velmi náročnou aktivitu vám ulehčí pohodová atmosféra ve Slovanském domě v historickém centru Prahy. Kromě širokého sortimentu a bohaté vánoční inspirace, zde najdete unikátní zahradu s restauracemi a sochou Federica Díaze, multikino, nákupní galerii, služby v podobě kadeřnictví, masáží a další. Sídlí zde také mnoho úspěšných českých i nadnárodních firem.

Ideální vánoční atmosféra… nečiní ji pouze dobré mezilidské vztahy s vašimi nejbližšími, ale také výzdoba interiéru a poklidná atmosféra, která je prosycena vůní jehličí, purpury a vanilkového cukru.

Během letošního adventu nabídne nákupní galerie Slovanský dům prostor pro ty, co hledají originální dárky, ale i pro ty, kteří si rádi v klidu vychutnají výjimečnou sváteční atmosféru. Bude připravena speciální vánoční akce Beaujolais. Příchod mladého vína Beaujolais, tak můžete oslavit ve vyzdobené   a rozsvícené zahradě Slovanského domu v centru Prahy. Pokud se vám nechce popíjet u vyhřívaných stolů venku, můžete si jej vychutnat ve vytápěném zahradním iglú.

Vánoce jsou svátky klidu a míru a není to jenom fráze. Proto zapojte celou rodinu a pokuste se ozdobit stromeček, interiér domu či bytu společně a následně pak také spolupracujte při pečení cukroví i přípravách lahodné štědrovečerní večeře. I v tomto období platí pořekadlo, že víc hlav víc ví a že více rukou rychleji splní všechny povinností. Nebojte se tedy zapojit do předvánočních příprav celou rodinu. Jednak snadněji odbudete všechny důležité aktivity a jednak zažijete nezapomenutelné chvilky se svými milovanými.

Vánoce se nesou na křídlech barev a vůní. Ačkoli barvy podléhají módě, nic nezkazíte, budete-li se držet standardní zlaté, stříbrné a červené. Ve Slovanském domě vyberete nepřeberné množství dekorací nebo se jen inspirujete k vlastní výzdobě. Osobně si myslíme, že ať už je móda jakákoliv, barvy a dekorace byste měli vybírat takové, aby se vám líbily a cítili jste s nimi tu zvláštní nenapodobitelnou atmosféru Vánoc. Naopak vůně se zase tak často nemění. Vánočním svátkům tradičně vévodí skořicová, dále známé směsi František nebo v písních opěvovaná purpura. V neposlední řadě to jsou vůně ovocné.  

Pokud budete mít vše připraveno a uklizeno, hotové vánoční cukroví, vydejte se na procházku historickou Prahou a zakončete svůj výlet s rodinou nebo přáteli v jedné z restaurací Slovanského domu. Vychutnejte si předvánoční nabídku lahodných dobrot nebo jen výbornou kávu a dezert s nezaměnitelnou vánoční atmosférou. 

Tyto nezapomenutelné chvilky znovu zažijete nejdříve za 365 dnů. Proto si je nyní dosyta užijte!