Restaurace BAŠU Sichuan ožila na oslavu čínské kultury

Ve Slovanském domě se začíná dít více a více zajímavých věcí. Jednou z nich byla i událost, která vyvrcholila ve čtvrtek 30. sprna 2018 v BAŠU restaurant Sichuan cuisine & Sushi, kde se uskutečnila akce na podporu a posílení spolupráce v oblasti cestovního ruchu mezi Čcheng-tu a Prahou a rozvoje veřejného mínění v oblasti kultury a cestovního ruchu. 

Město Čcheng-tu a provincie S‘-čchuan si pro své hosty připravila bohatý program, který na malou chvíli přenesl atmosféru čínské kultury do rozkvetlé zahrady Slovanského domu. Umělci přímo z Čcheng-tu k této příležitosti vytvořili jedinečný kulturní zážitek a představili tradiční čínské představení. Nechybělo předvedení čajového umění spolu s ochutnávkou sečuánských specialit a malbou pandy.

Město Čcheng-tu nese třitisíce let dlouhou historii, a říká se o něm: Jak jednou v Čcheng-tu, tak na pořád v Čcheng-tu.  Zaujme tradiční lidovou a novodobou společností, která si zachovává staré dobré zvyky až dodnes. Čcheng-tu je hlavním městem provincie S‘-čchuan v jihozápadní Číně, je jednou z nejbohatších oblastí v oblasti cestovního ruchu. Má kouzelnou krásnou přírodní scenerii, dlouhou historii, kulturu a vynikající příjemné prostředí, které se těší z toho, že je domovem pandy, jež se volně ve volné přírodě nachází pouze v Číně.