GALA OPENING koncept store JITKA KLETT PRAGUE

Česká módní značka JITKA KLETT Prague působí na trhu již 24 let a za tu dobu pod vedením módní návrhářky Jitky Klett rozšířila své jméno do celého světa.  Ve čtvrtek 20. září 2018 se od 17.00 do 20.00 hodin ve Slovanském domě uskuteční GALA OPENING konceptu store Jitka Klett Prague.  U sklenky šampaňského bude zahájena výstava fotografií úspěšných českých žen Women’s Success & Jitka Klett. Prvními tvářemi tohoto projektu jsou Simona Kijonková, zakladatelka a majitelka Zásilkovna.cz a Věra Komárová, ředitelka české kosmetické společnosti Dermacol.

Pro tvorbu Jitky Klett je charakteristické kladení důrazu na ženskost, eleganci a harmonii. Tato značka se řídí filozofií nadčasovosti a pod jejím vlivem se snaží přinášet styl, který nepodléhá módním trendům, ale samotný je takovým neměnným trendem. Značka JITKA KLETT se pravidelně zúčastňuje světových módních přehlídek v Paříži, Londýně, Dubaji, Bejrútě, Moskvě a v dalších metropolích.

Aktuální kolekce GRACE podzim/zima 2018 symbolizuje konfidenci a ženský půvab, jakožto hlavní charaktery. Kombinace silných tónů červené, modré, černé a šedé je podtržena detaily ve stříbrné barvě. Inspirací byl každodenní lifestyle praktické ženy toužící být stále módní ikonou a přitom sensuální. Novým akcentem v kolekci jsou sportovní elementy z neoprenového materiálu. Elegantnější designy a šaty jsou z tylu, hedvábí a bavlny. Kolekci charakterizuje geometrický potisk, lichotící kráse ženských křivek.