Nová značka Emporio Armani v prodejně LIME Concept Store

Letní dny ještě nekončí, ale nové kolekce módních značek jsou už právě teď k dostání v obchodech. Máme pro vás důvod, proč se už nyní těšit na nadcházející sezonu. Značku Emporio Armani naleznete právě nyní zcela nově k dostání v multibrandové prodejně LIME Concept Store u nás ve Slovanském domě.

 

Linie Emporio Armani patřící do věhlasné módní skupiny Giorgio Armani S.p.A., vznikla v raných 80. letech 20. století jako symbol nezávislosti, nadčasovosti a jedinečnosti. Jméno Armani je zapsáno jako synonymum pro luxusní módu na celém světě a je považováno za jedno z nejprestižnějších jmen v módním průmyslu. Luxusní materiály zajišťující dokonalý komfort, propracované detaily, díky nimž každý kousek vypadá jedinečně, a unikátní design s rukopisem značky jsou samozřejmostí.

 

V prodejně LIME Concept Store najdete novou dámskou a pánskou kolekci podzim – zima 2018/2019, ze které budete chtít naprosto všechno! Je plná módních kousků z dámské a pánské linie. V sortimentu najdete také dětskou módu a doplňky, spodní prádlo, plavky, hodinky, parfémy.  A všechny tyto kousky ztělesňují symbol EA!