Unikátní fashion event INTEGRITY LAUNCH a projekt Women’s success and Jitka Klett.

JITKA KLETT je proslulá módní návrhářka, která ve své práci vyzdvihuje ženskost a eleganci. Ve čtvrtek 28. 3. 2019 od 17.00 hodin proběhne v jejím obchodě ve Slovanském Domě představení nové letní kolekce Integrity. JITKA KLETT v rámci fashion event INTEGRITY LAUNCH odhalí již podruhé fotografický projekt Women’s success and Jitka Klett. První část fotografií tohoto projektu byla představena v září 2018.

Evropská módní značka JITKA KLETT Prague působí na trhu již 25 let a za tu dobu pod vedením módní návrhářky Jitky Klett rozšířila své jméno do celého světa. Pro tvorbu Jitky Klett je charakteristická kromě kladení důrazu na ženskost, eleganci, také harmonie a vytváření vlastních originálních potisků látek. V její nové kolekci inspirované pouští, písečnými dunami a oblohou naleznete nejkvalitnější přírodní materiály, kterým dominuje velmi kvalitní len a jemné hedvábí. Nosným prvkem je výrazná krajka, která svébytně doplňuje autorské grafické zpracování potisků. Barevnost modelů připomíná poklidnou hladinu osvěžující oázy a příjemný vánek, který si pohrává se zrnky písku při západu slunce.

Kromě předvedení Integrity kolekce, která byla focena v magickém prostředí Dubaje, budou také představeny nové exkluzivní fotografie z projektu Women’s success and Jitka Klett. Originální výstava fotografií českých žen, které dokázaly sloučit rodinný život s úspěšnou kariérou v oblasti podnikání, kultury nebo politiky a které jsou s módní značkou JITKA KLETT Prague spojeny. 

Výjimečnými tvářemi tohoto projektu, který symbolizuje vzájemnou podporu mezi ženami, jsou vynikající šperkařka a majitelka firmy JK JEWELS Jitka Kudláčková. Také zakladatelka Ocenění Českých Podnikatelek a majitelka agentury Helas s.r.o. Helena Kohoutová. Obě dvě dámy spolu s dalšími VIP osobnostmi podpoří svojí účastí odhalení fotografií, které vznikly rukou úspěšného fotografa Ondřeje Pýchy. 

V současnosti můžete luxusní českou módní značku JITKA KLETT Prague najít v Čechách, na Slovensku, ve Francii a Spojených Arabských Emirátech. V Praze v obchodě ve Slovanském domě mimo oděvů naleznete i kolekce módních doplňků, kabelek i vlastní parfém.