Salon Franck Provost představuje novou kolekci účesů

Tajemství Pařížanek, jak být jednoduše šik a sexy, je prozrazeno! Nová kolekce Franck Provost podzim - zima 2018/19 vám jednoduše vezme dech. Kolekce pod názvem Paris Confidentiel s trendy učesy v sobě kloubí prvky ženskosti, jemnosti a rafinované svůdnosti.

Benátská ambra – v hlavní roli jsou vzácné barvy: tři odstíny měděné, vytvořené na míru pro reliéf a hloubku střihu. Tyto odstíny dodají vašim vlasům dokonalou intenzitu a zářivost. Polodlouhá až dlouhá délka je klíčovým znakem a jsou sestříhané do peříčkového efektu. Při každém pohybu budou vlasy tancovat a povlávat okolo vašich ramen. Střih nabízí možnost stylingu do hladkého stylu, přes pružné přirozené zvlnění až po výraznější navlnění a kaskádu bohatých vln. Variabilita nabízí nosit účes ve sportovním, denním i večerním a honosném stylu.

Hnědý kašmír – vlasové textury probarvené záhadnou barvou s bohatou hrou jemných kaštanových odlesků s důrazem na lesk a zářivost podtrhnou linii střihu. Objemné mikádo dodá tvar a zachová co největší hustotu a plnost účesu. Styling vlasů nabízí možnost úpravy do XL objemu nebo zvlněné pouze v koncích s možností je proměnit do svůdných glamour vln.

Sluneční balejáž dvě zlata – nové pojetí exkluzivních technik Franck Provost s názvem balejáž dvě zlata  je spojením dvou odstínů blond. Zlatá a jantarová barva se mísí a prolíná spolu s přírodním odstínem a dodává tak výjmečnou zářivost. Záměrně neuhlazené a přesně neupravené vlasy jsou výsledkem rebelsky sestříhaného mikáda. Účes nejlépe vynikne v přirozeném stylu s jemným zvlněním v koncích. Extrémní zářivost a prolínání barev vyniknou naplno při úpravě do velkých bohatých vln.

Mimo dámskou kolekci myslí Franck Provost i na pány. Pánský střih si zachovává výraznější délku v horní části, aby umožnil více variant úpravy účesů, od sportovního hladkého po uvolněný vzdušný a elegantní styl.  Kolekci účesů vytvořil slavný vlasový stylista Fabien Provost a na fotografiích je zachytil Adel Awad.