Pánové, jste připraveni na plesovou sezónu?

Plesová sezóna je v plném proudu a mít vhodný outfit je nutnost. 

Plesový dress code není nic složitého, nicméně i drobná neznalost základní společenské etikety Vám může způsobit nepříjemnosti, ze kterých byste určitě neměli dobrý pocit a slavnostní náladu si tak pokazili.

Půjdete-li na ples do Slovanského domu do Empire Hall nebo jiný společensky významný ples, oblečete se jistě jinak, než když Vás pozvou na ples komorní a jinak tematický.

Rozhodujete-li se pánové, zda na ples obléci oblek nebo smoking, určitě nic nezkazíte ani jednou variantou, nicméně na co rozhodně nezapomeňte, na ples vždy patří bílá košile.

U výběru košile platí několik pravidel, důležitá je správná délka rukávů, velmi důležitý je také styl límečku, který dodá na osobitosti, a rozhodně skvěle padnoucí velikost košile. 

Troufáme si říct, že ušití košile na míru, kdy Vám odborný tým poradí a vybere tu pravou tkaninu, knoflíčky a další je opravdu ideální a vhodnou volbou.

Ve Slovanském domě sídlí profesionální krejčovství Delor, které nabízí až 300 druhů vzorů, 700 druhů látek a nepřeberný výběr límců, kapes, manžet a monogramů. 

Ke košili je nutné zvolit správný motýlek či kravatu. Nezapomeňte, zvolíte-li na ples smoking, rozhodně k němu nepatří bílý motýlek, vhodnější bude černý, červený nebo tmavě modrý, kapesníček byste měli ladit do stejné barvy. Obecně platí, že motýlek je slavnostnější, přeci jen kravatu nosíte, pánové, mnohem častěji.

Kromě ušití košile na míru Vám v Deloru správně poradí nejen s outfitem na ples.

Samozřejmostí je oživení základů etikety oblékání a vhodně Vám celý outfit navrhnou, nicméně také si zde můžete nechat ušít oblek či sako a kalhoty na denní nošení, letní zahradní party či golfové turnaje. 

Užijte si plesovou sezónu, jak se patří.