Značky s kterými budete cool na každém kroku!

Když přijde na módu, každý z nás zamíří do obchodů proto včem se cítí dobře a zároveň podrhuje jeho osobnost. Jednou za čas, ale je nutností do svého šatníku zařadit i něco nového klidně s nevšední kombinací.  Vybrali jsme pro vás tři ikonické značky, které si zamilujete a s těmito kousky vás nikdo nepřehlédne! Tak se na ně pojďme podívat.

Italská značka PennyBlack je součástí multibrandové prodejny LIME CONCEPT STORE, kterou najdete u nás ve Slovanském domě. Značka patřící do Max Mara Group se vyznačuje tradičními kolekcemi, které jsou navrhované pro sofistikované ženy, které hledají snadno nositelné kousky a doplňky na mnoho příležitosti. Penny Black si zamilujete z několika důvodů. Jeden z nich jsou vysoce kvalitní materiály a precizní zpracování jež je znát na kvalitě každého kusu. A ten z posledních důvodu je, že jednotlivé kusy pořídíte za příjemnou cenu.

Mezi další značku kterou stojí za zmíňku je mladší linie italské ikonické značky Iceberg – Iceplay. Ta nabízí široký výběr dámských i pánských modelů. Kolekce této značky jsou plné hravých barev, potisků a detailů. 

Jak se žíká investice do nadčasových kousků je ta nejlepší investice. Značka Ferrante se v každé kolekci soustředí na nadčasovost a použití luxusních přírodních materiálů. Zakládá si na ručním zpracování a maximální kontrole produktů stejně jako původem americká značka Blauer, která má ve svém logu „nekompromisní výkon“, který dodržuje nejen z hlediska designu, ale také funkčnosti. 

Přijďte se inspirovat do naší prodejny LIME CONCEPT STORE, kde na váš čeká mnohem větší výběr značek jako Emporio Armanai,McQ by Alexander McQueen, Anjavy Art Project, Canadian, AnnaRita N.