Regenerace těla i duše v Sabai Thai

 

V dnešní rychlé a náročné době si občas zasloužíme pořádný odpočinek, a to jak fyzický, tak psychický. Ideálním prostředkem takové relaxace jsou thajské masáže celého těla i jednotlivých partií. Skvěle je umí například v Sabai Thai ve Slovanském domě. Už samotný název Sabai je odvozen od výrazu, který v thajštině znamená relaxaci a pohodu. Prostředí salonu je krásné a uklidňující a zkušené terapeutky tu ctí tradiční thajské metody. Příjemnou atmosféru ještě umocňuje všudypřítomná vůně, při každé návštěvě si tak budete připadat jako v ráji. Nyní si už stačí jen vybrat ze široké nabídky procedur a nechat se hýčkat.

Thajské masáže na vysoké úrovni uleví nejen od bolestí zad a dalších částí těla. Mimo jiné uvolňují svalové napětí a příznivě působí také na duševní pohodu. Pro co nejlepší efekt je třeba chodit na masáže pravidelně a zvolit takové, které jsou pro vás nejvhodnější. Ve většině případů máte na výběr ze 60minutové a 90minutové varianty. 

Jestli s thajskými masážemi nemáte žádné zkušenosti, rády vám poradí přímo certifikované terapeutky v Sabai Thai. Když vám doporučí klasickou THAI masáž, můžete se těšit na dokonalé uvolnění páteře i celého těla. Pokud vás například trápí bolesti hlavy, kloubů a svalů, je pro vás ideální AROMA masáž, při které bude váš organismus hluboce relaxovat.

Většina z nás má dnes sedavé zaměstnání. Měli bychom se tedy pravidelně hýbat a čas od času si dopřát také masáž určenou ke kompletnímu uvolnění sedacích partií, v Sabai Thai ji najdete pod názvem OFFICE THERAPY.

V nabídce jednoho z nejlepších masážních center v ČR najdete i nejrůznější speciální masáže. Díky FACE ANTI AGE posílíte svaly v obličeji a osvěžíte svůj vzhled, COFFEE SLIM vám pak pomůže při hubnutí a boji s celulitidou a relaxační masáž PRE-MAMA zase ocení nastávající maminky.

 

S nadcházejícím jarem možná plánujete také očistu organismu a i s tím mohou masáže pomoct. Kromě detoxikační kúry tedy doporučujeme detoxikační masáž. PURE DETOX trvá 120 minut a má několik fází – peeling, olejovou masáž a detoxikační zábal. K tomuto účelu se používají osvědčené přírodní prostředky jako himalájská sůl, žlutý a zelený jíl, organické oleje či výtažky z bylin. Po takové detoxikaci se budete cítit jako znovuzrození, a to nejen na jaře.

 

 Kompletní přehled procedur a další informace najdete na: www.sabai.cz.