Krásné a trendy boty! Víte, jaké vládnou letošnímu podzimu a zimě?

Obuv, kabát a kabelka hraje na podzim a v zimě v šatníku velmi důležitou roli, protože oblečení je ukryté pod kabátem nebo bundou. Módní trendy obuvi na podzim 2019 přináší řadu stylů od jednoduchých přes potištěné, barevné, vzorované, šněrovací, ve vojenském stylu až po platformy. Inspirujte se podzimními trendy a blýskněte se s novými botami.

S pomalým příchodem podzimu je čas, abychom se s vámi o nové módní trendy na letošní podzim podělili. A jak už to, tak bývá, některé módní trendy obuvi se vám budou líbit a některé ne, ale určitě si vyberete. Při výběru módní obuvi, ale nezapomínejte na pohodlí. Letos ještě musíme upozornit na trend punčocháčů. Vrátily se vzorované punčocháče od tečkovaných až po květinové nebo barevné punčocháče, které ladí k botám nebo šatům.

Pokud chcete jít s dobou, zaměřte se na obuv v podzimních barvách, semišovou úpravu a kostkovaný vzor. Módní prostor neopouštějí ale ani zvířecí potisky, které se objevují jak v kombinaci s přírodními tóny, tak i ve výraznějších barvách, jako je bordó, červená a zelená. Výraznými trendy bez ohledu na typ boty jsou lesklé materiály, nášivky a aplikace v podobě cvočků. Barevná škála se nese v odstínech červené, modré, okrové, šedé a nesmrtelné černé barvy.

Kotníkovými botami nic nezkazíte, z módy nepochybně ještě dlouho nevyjdou. Hodí se totiž k sukni i ke kalhotám. Můžete si je pořídit právě s hadím vzorem. Pokud se vám nelíbí, můžete zvolit třeba tygří či květinový a nemusíte se bát, že uděláte chybu. Většina žen dává přednost černé či hnědé barvě, ale letos můžete se odvážit pořídit si třeba boty červené.

Vysoké jehlové podpatky působní sexy a žensky, vynosíte je jak k elegantním kalhotám, tak k šatům či sukni. Kotníkové kozačky na masivním podpatku a výrazným zapínáním pak vynesete k úzkým džínům a sáčku. Vsadit můžete na stylové biker boots nad kotníky, které se skvěle hodí k jednoduchým slim jeans a jednobarevnému triku. Hledáte-li něco pohodlnějšího, vyplatí se vsadit na zateplené tenisky na vyšší podešvi či s platformou. Na trhu můžete vybírat z minimalistické bílé, která se hodí opravdu ke všemu. Trendy nás ale nabádají sáhnout po hravých a veselých modelech s barevnými nebo metalickými panely.

Ve Slovanském domě najdete podzimní trendy bot v novém obchodě Baldinini. Dominantou nové podzimní kolekce Baldinini jsou kozačky ve stylu osmdesátých let v nejrůznějších variacích – shrnuté, široké, polo kozačky, koně neboli texasky. Velky comeback slaví kozačky nad kolena převážně v semišovém provedení, a to nejen v klasické černé, ale ve všech barvách padajícího listí. Nechybí tu ani zdobení – kovové prvky, řetízky či hadí potisk v různých odstínech.

Napříč celou kolekci Baldinini prostupuje kouzlo kovbojského stylu, které se promítlo dokonce i do modelů na jehlách. Nechybí tu ani klasické kovbojky v nové, více přirozené podobě – na gumové podrážce. Kovbojský nádech našel také své vyjádření v kožených podpatcích, kovových přezkách či cvočcích. S jistotou můžeme říct, že pravý duch kovbojských kozaček se stal puncem Baldinini.

Přejeme krásný podzim při nakupování nových trendy botiček.

www.slovanskydum.cz

www.baldinini.cz